Login


Register | Recover Password
 

Blog

Нови станови во Скопје

Градежниот бум во главниот град продолжува со забрзано темпо. Голем број од приватните компании продолжуваат […]

Скопје втор најдобар град во Европа за инвестирање

Скопските агенти за недвижности велат дека странците само изнајмуваат, но не се заинтересирани да купат […]

Купи куќа купи стан

Основна цел, вели портпарлот, е зголемување на обемот на станови на страната на понудата, што […]

На што да се внимава при купување на стан

Купувањето на стан е една голема, важна и скапа работа во животот на секој човек […]

Mortgage rates at record low!

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor […]