Login


Register | Recover Password
 

С. Аљенде

300EUR /месец

Водно

Детали

  • 300EUR /месец
  • Стан
  • Соби: 1
  • Купатило: 1
  • Големина: 45 м./кв.

Ш.11569

Се издава комплетно опремен 2собен стан од 45м2 со една спална,дневна кујна, купатило, на Водно со убав поглед на Скопје.

Print

Агент(и) за оваа понуда

Сашо Андоновски

Agent
На работа: +389 2 30 51 300
Мобилен: +389 77 705 108
Други прелистувања

Contact Form

Никола Андоновски

Agent
На работа: +389 2 30 51 300
Мобилен: +389 75 534 820
Други прелистувања

Contact Form
На почеток