Login


Register | Recover Password
 

Ј.Ј.Свештарот

350EUR /месец

Центар

Детали

  • 350EUR /месец
  • Стан , Стан
  • Соби: 2
  • Купатило: 1
  • Големина: 120 м./кв.

Ш. 8254
Се изнајмува трособен стан од 120м2. Станот е со сопствено парно, со две спални соби и една мала работна соба, комотна дневна соба, кујна со трпезарија, купатило. Станот е на одлична локација.

Print

Агент(и) за оваа понуда

Сашо Андоновски

Agent
На работа: +389 2 30 51 300
Мобилен: +389 77 705 108
Други прелистувања

Contact Form

Никола Андоновски

Agent
На работа: +389 2 30 51 300
Мобилен: +389 75 534 820
Други прелистувања

Contact Form
На почеток