Login


Register | Recover Password
 

ФРЕДЕРИК ШОПЕН

1,000EUR /месец

СКОПЈЕ

Детали

  • 1,000EUR /месец
  • Стан
  • Соби: 2
  • Купатило: 2
  • Големина: 150 м./кв.
  • Гаража: 1

Ш.10895
Се издава 3собен луксузно комплетно наместен кат од куќа од 155м2 со засебен влез,Станот се наоѓа во Црниче и располага 2 спални соби со купатила и 1 гостинско WC,2 балкона,Сопствено парно греење,Безбедносен аларм, Паркинг место,Дворно место.

Цена:1000евра
Контакт моб:075/534-820

Lux apartment for rent,
separate floor in house 155m2,with two Bedrooms,two bathrooms,2 balcones,with garden and parking place, with security alarm.

price 1000 euro.

mobile for contact:
075 534 820 Nikola

Print

Агент(и) за оваа понуда

Никола Андоновски

Agent
На работа: +389 2 30 51 300
Мобилен: +389 75 534 820
Други прелистувања

Contact Form

Никола Андоновски

Agent
На работа: +389 2 30 51 300
Мобилен: +389 75 534 820
Други прелистувања

Contact Form
На почеток