Login


Register | Recover Password
 

KOSTA NOVAKOVIK

400

SKOPJE

Детали

  • 400
  • Стан , Стан
  • Соби: 2
  • Купатило: 2
  • Големина: 80 м./кв.
  • Гаража: 1

sifra:13911

комплетно нов, модерно уреден стан, на 10 минути од Центарот на градот. Станот има 80 метри квадратни, со дневна соба, современо уредена кујна, тераса, 2 купатила,спална и работна соба- кои се наоѓаат на горниот спрат.
Станот е во нова зграда, на ул. Коста Новаковиќ, во близина на Железничката станица во Скопје, во мирна средина и непосредна близина на Тинекс, Црквата-” Св Илија” и Поликлиниката” Јане Сандански.” Во близина на зградата има и аптека,хемиско чистење, детско игралиште, градинка и Основно Училиште
Cena 400 eur mesecno

code:13911
A completely new and modern apartment for rent!
Positioned 10 minutes away from the city center (with a car), in a new building on the 7th floor. The apartment is 80 m2, two-floor; on the first floor it has a living room, a kitchen, a balcony and bathroom. The working room is on the second floor with a master bedroom and small bathroom.
The apartment is close to the main Railway Station in Skopje, in a quiet . neighborhood, next to a supermarket (Tinex), pharmacy, dry cleaning, the church “St. Ilia” and the polyclinic “Jane Sandanski”

PRICE 400 Eur per month

Print

Агент(и) за оваа понуда

Сашо Андоновски

Agent
На работа: +389 2 30 51 300
Мобилен: +389 77 705 108
Други прелистувања

Contact Form

Никола Андоновски

Agent
На работа: +389 2 30 51 300
Мобилен: +389 75 534 820
Други прелистувања

Contact Form
На почеток